Bjarne Nordmark Henriksen. Kongearmlænke af 14 kt. guld
Bjarne Nordmark Henriksen. Kongearmlænke af 14 kt. guld, monteret med kasselås med dobbelte sikkerhedshaspe, stemplet "BNH 585". L. ca. 20 cm. B. ca. 5 mm. Vægt: ca. 39,7 gr. Fremstår med brugsspor.
Slutter om 1 time 29 minutter 9 sekunder
DKK 17.000