Ubekendt kunstner. Portræt af en herre, ca. 1830
Ubekendt kunstner. Portræt af en herre med bakkenbarter, ca. 1830, olie på lærred, usign. 37 x 29 cm (48 x 40 cm). Fremstår med aldersrelaterede krakeleringer, trænger til rens.
Auktionen afsluttes: 06. dec. 2024 20:02
8 dage 2 timer 6 minutter 59 sekunder
DKK 850