Kay Christensen. Portræt af siddende ung kvinde i profil (cd)

Vurdering

DKK 5000

Vejle

6453147

Kay Christensen (1899-1981). Portræt af siddende ung kvinde i profil, olie på lærred, usign. På bagsiden dateret 31. oktober 1948, Paris. 92 x 73 cm (95 x 75 cm).

DKK 4.200

Julius Moser (1808-1847) Maleri, olie på lærred.

Odense 18:59

Vurdering

5.200

3.400