Aksel Jørgensen & Ubekendt kunstner. Kunstner i sit atelier & opstilling. (2)
Aksel Jørgensen (1883-1957). Kunstner i sit atelier, indrammet litografi (rift) 155 / 325, sign. i bly Aksel Jørgensen, 71 x 59 cm (91 x 76) cm. & Ubekendt kunstner (1900-tallet / 2000-tallet). Opstilling, olie på lærred, usign. - dog stemplet Verner Larsen på blændrammen, 40 x 40 cm. (44 x 44) cm. (2)
Auktionen afsluttes: 30. nov. 2024 18:42
8 dage 23 timer 38 minutter 9 sekunder