Frants Henningsen. Skovparti
Frants Henningsen (1850-1908). Parti med en mand, der kommer gående ud af en skov, antagelig Hornbæk, olie på lærred, monteret på plade. Sign. 22 x 29 (32 x 39) cm.
Auktionen afsluttes: 05. nov. 2024 18:06
4 dage 9 timer 32 minutter 1 sekund