Ellen Wilkens & Axel Hansen. Sommerlandskaber m/ køer & person. (2)
Ellen Wilkens (1880-1960) & Axel Hansen (1896-1936). Sommerlandskaber m/ køer & person ved gård, olie på lærred, sign. EW 27 (krakeleringer) & Axel Hansen, 48 x 59 cm. (52 x 65) cm & 33 x 40 cm. (47 x 54) cm. (2)
Auktionen afsluttes: 08. nov. 2024 18:32
7 dage 10 timer 2 minutter 20 sekunder