Dansk møbelproducent. Hjørneskab, palisander
Dansk møbelproducent. Hjørneskab af fineret palisander, front med skuffer og låger, bag hvilke hyldeplads, runde tilspidsede ben. 1960'erne. H. 133 B. 95 D. 63 cm. Fremstår med alm. brugsspor. Nøgle medfølger.
Slutter om 3 dage 0 timer 37 minutter 21 sekunder