Ubekendt møbelproducent. Skænk
Ubekendt møbelproducent. Skænk af fineret mahogni og lyst træ, front med skuffer og to låger, bag hvilke hylder, ben af massivt bøgetræ. Af nyere dato. H. 79 L. 150 D. 44 cm. Fremstår med alm. brugsspor.
Slutter om 6 dage 20 timer 44 minutter 9 sekunder