Aage Hundevad. Skænk af teaktræ
Aage Hundevad. Skænk af fineret teaktræ, front med to låger, runde tilspidsede ben af eg.
Fremstillet hos Hundevad & Co. 1950-60'erne. H. 72 L. 108 D. 43,5 cm. 2 nøgler medfølger.
Fremstår med brugsspor; afslag på ene side.
Slutter om 1 dag 22 timer 3 minutter 31 sekunder