Ubekendt møbelproducent. Lav skænk L. 150 cm.
Ubekendt møbelproducent. Skænk af fineret mørkt træ, front med tre skuffer og to skydelåger, bag hvilke hylder, ben af massivt træ. Af nyere dato. H. 64 cm. L. 150 cm. D. 35 cm. Fremstår med lette brugsspor.
Slutter om 4 dage 16 timer 43 minutter 30 sekunder