Ubekendt møbelproducent. Lav skænk
Ubekendt møbelproducent. Skænk af fineret mørkbejdset træ, front med fem gulmalet skuffer og to skydelåger, bag hvilke hylder, ben af massivt træ. Af nyere dato. H. 80 L. 220 D. 43 cm. Fremstår med alm. brugsspor, skuffer senere bemalet.
Slutter om 6 dage 20 timer 30 minutter 54 sekunder