Ubekendt møbelproducent. Skænk
Ubekendt møbelproducent. Skænk af fineret træ, front med fem bemalede skuffer og to låger med franskflet, bag hvilke hylde, tilspidsede ben af massivt træ. Af nyere dato. H. 80,5 L. 179,5 D. 44 cm. Fremstår med brugsspor, skuffer senere bemalet.
Slutter om 2 dage 20 timer 30 minutter 20 sekunder
DKK 3.600