Ubekendt kunstner (1900 / 2000-tallet). Portræt af ung kvinde, olie på lærred, usign., 51 x 39 cm. (69 x 57) cm.
Auktionen afsluttes: 08. nov. 2024 19:33
7 dage 13 timer 4 minutter 50 sekunder