Karin Lanng. Komposition, `Vinterdag` 90x120 cm.

Vurdering

DKK 2000

Odense

6456900

Karin Lanng (1921-2015) "Vinterdag" . Olie på lærred. Sign. Karin Lanng. 98´Mål: 90x120 cm. (197x124)

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.23)