Ubekendt kunstner. Portræt af en ung pige med blomsterkurv, 1800-tallet
Ubekendt kunstner. Portræt af en ung pige med blomsterkurv. Olie på lærred. Usign. 1800-tallet. 48 x 38 (60,5 x 51,5) cm.
Fremstår med lette overfladekrakeleringer; overfladeridse (ca. 3 cm.).
Auktionen afsluttes: 19:28
11 timer 3 minutter 33 sekunder
DKK 950