Samling litografier af diverse kunstner. (cd) (3)
Gunnar Møller, Gorm Eriksen, Matthias Köster. Samling litografier. Mål fra 55 cm x 63,5 cm til 76 cm x 55,5 cm. Alle sign. Fremstår med brugsspor herunder fugtskader. (cd) (3)
Slutter om 1 dag 23 timer 25 minutter 43 sekunder