Suzuki F 150 akustisk guitar
Suzuki F-150 dreadnaught akustisk guitar. Made in Japan. 1970-erne. L 103 cm. Fremstår med aldersvarende brugsspor herunder overfladiske ridser og skjold efter klistermærke.
Slutter om 2 dage 20 timer 44 minutter 31 sekunder