Ronan og Erwan Bouroullec. Havebord, model Balcony.
Momsvare
Ronan og Erwan Bouroullec. Model Balcony. Havebord med stel og sæde af pulverlakeret metal, i farve Desert Green. H. 74 cm. L. 76 cm. D. 75 cm. Fremstillet hos HAY. Fremstår med lette brugsspor herunder få ridser.
Slutter om 4 dage 21 timer 32 minutter 7 sekunder