Brødrene Andersens møbelsnedkeri. Sofabord af eg, H. 55 cm. L. 135 cm. B. 80 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser.
Slutter om 2 dage 20 timer 28 minutter 55 sekunder