Dansk møbelproducent. Tidligere TV-møbel af teaktræ
Tidligere TV-møbel, fineret med teaktræ, front med to foldelåger. Udført hos en dansk møbelproducent i ca. 1950'erne. To nøgler medfølger. H. 88 cm. B. 116 cm. D. 35 cm. Fremstår med kraftig brugsspor herunder ridser samt klistremærker på foldelågerne.
Slutter om 5 dage 20 timer 27 minutter 24 sekunder