Ronan og Erwan Bouroullec for HAY. Havebænk model Balcony
Momsvare
Ronan og Erwan Bouroullec. Model Balcony. Havebænk med stel af pulverlakeret sort metal. H. 80 cm. L. 121 cm. D. 52 cm. Fremstillet hos HAY. Fremstår med brugsspor herunder ridser. Modelfoto.
Slutter om 4 dage 21 timer 47 minutter 31 sekunder