Pierre Wemaëre. Komposition. (cd)
Pierre Wemaëre (1913-2010 ). Komposition. Litografi nr. 42/100 Sign. P. Wemaëre. 52 x 66 cm. ( 74 x 89 cm.) (cd)
Slutter om 1 dag 23 timer 39 minutter 12 sekunder