Kjeld Ulrich. Komposition. (cd)
Kjeld Ulrich (1942-2023). Komposition, indrammet litografi 92 / 150, sign. i bly Kjeld Ulrich, 49 x 69 cm. (51 x 71) cm.
Slutter om 4 dage 16 timer 21 minutter 12 sekunder