Arne L. Hansen. Konkret komposition
Arne L. Hansen (1921-2009). Konkret komposition. Litografi, nr. 196/260. Tryksign. samt sign. i bly: 'Arne L. Hansen 57'. 44 x 65 (61 x 81) cm. (cd)
Slutter om 4 dage 20 timer 47 minutter 7 sekunder