Eva Mahony. Abstrakt komposition. Akryl på lærred 150x200 cm. ( cd)
Eva Mahony f. 1959. Abstrakt komposition. Akryl på lærred. Sign. og dateret Mahony 2010. 150x200 cm.UR
Slutter om 4 dage 16 timer 8 minutter 53 sekunder
DKK 2.800