A. Halberstadt Eftf., København. Otteradet armlænke af 14 kt. guld, ca. 1950-60'erne
A. Halberstadt Eftf., København. Otteradet armlænke af 14 kt. guld, monteret med kasselås, stemplet "AH 585", udført ca. 1950-60'erne. L. ca. 20,3 cm. B. ca. 20 mm. Vægt: ca. 33,2 gr. Fremstår med brugsspor.
Slutter om 1 time 5 minutter 24 sekunder
DKK 16.500