Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Unika broche af 14 hvidguld med brillant, L. 9,2 cm

Vurdering

DKK 4600

Aarhus

6415065

Unika. Håndsmedet broche udført af 14 kt hvidguld med brillant på ca. 0.03 ct, Farv: Wesselton (H). Klarhed: VVS. Længde ca. 9,2 cm, stemplet GL/ 585 for Guldsmed Lintrup (1984-2018). Leveres i smykkeetui. Ny/ ubrugt.
Vejl. butikspris: DKK 6,500,- kr

DKK 3.200

Rosa cats-eye collier m/ snoet lås i 14 kt hvidguld (2)

Vurdering

5.600DKK

Startpris

4.200DKK

Aarhus

14.10, 13.56

Heartsticks ørestikker af 14 kt. hvidguld. (2)

Vurdering

4.000DKK

Startpris

3.000DKK

Aarhus

14.10, 17.13

Alliancering af 14 kt hvidguld med brillant, 0.09 ct.

Vurdering

6.200DKK

Startpris

4.200DKK

Aalborg

10.10, 19.22

To vintage brocher af 14 kt guld (2)

Vurdering

2.600DKK

Startpris

1.600DKK

Aalborg

10.10, 19.18

Vurdering

6.200DKK

Startpris

4.200DKK

Aalborg

10.10, 19.25

Ring af 14 kt guld med brillanter 0.025 ct

Vurdering

3.000DKK

Startpris

1.600DKK

Aalborg

10.10, 20.24

Solitaire diamantring, 14 kt hvidguld, 0.08 ct

Vurdering

4.400DKK

Startpris

3.200DKK

Aarhus

13.10, 19.19

Engelsk solitairering i 18 kt. hvidguld, 0.17 ct.

Vurdering

5.000DKK

Startpris

4.000DKK

Vejle

10.10, 20.19

Bent Larsen. Brillantvedhæng 14 kt guld m/ kæde (2)

Vurdering

6.400DKK

Startpris

5.000DKK

Aarhus

14.10, 19.27

Art déco-broche i 14 kt. hvidguld med brillanter og spineller

Vurdering

19.000DKK

Startpris

15.500DKK

Vejle

10.10, 19.04

Alliancering af 14 kt guld med brillanter, 0.27 ct.

Vurdering

7.600DKK

Startpris

5.400DKK

Aalborg

10.10, 19.23

Brillant ring af 14 kt guld 0.29 ct

Vurdering

4.600DKK

Startpris

3.200DKK

Aalborg

9.10, 18.57

Bent Larsen. Vedhæng i 14 kt guld m/ kæde

Fast pris

2.000DKK

9.10, 16.43

Aarhus

Samling sølvsmykker bla. Hans Hansen vedhæng og David Andersen vedhæng.

Vurdering

4.000DKK

item.HighestBidLabel

2.000DKK

Aarhus

8.10, 20.20

Vurdering

13.000DKK

Startpris

9.600DKK

Vejle

10.10, 19.38

Ice brillantvedhæng af 18 kt. tofarvet guld, 2.41 ct.

Vurdering

36.000DKK

Startpris

26.000DKK

Vejle

10.10, 20.26

Brillant-rosetring af 18. kt. hvidguld, i alt 0.75 ct

Vurdering

13.000DKK

Startpris

9.600DKK

Vejle

10.10, 21.20

Vurdering

13.000DKK

Startpris

9.600DKK

Vejle

10.10, 21.06

Alliancering af forgyldt sølv med brillanter 0.25 ct.

Vurdering

2.600DKK

item.HighestBidLabel

1.600DKK

Aalborg

8.10, 18.04

Vurdering

2.400DKK

Startpris

1.300DKK

Aalborg

8.10, 18.05

Vurdering

2.200DKK

Startpris

1.000DKK

Aalborg

8.10, 18.06

Vurdering

2.400DKK

Startpris

1.400DKK

Aalborg

8.10, 18.07

Vurdering

2.200DKK

Startpris

1.100DKK

Aalborg

8.10, 18.08

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)