Bent Larsen. Vedhæng i 14 kt guld m/ kæde
Bent Larsen: Vedhæng udført af 14 kt guld, 18 x 14 cm, stemplet BLD./585, dessin nr 2691. Halskæde i forgyldt sterlingsølv medfølger, L. 38 cm. Leveres i gaveetui. Fremstår ny. (2)
Vejl. butikspris DKK: 3.100,-
Fast pris
DKK 2000
Vurdering
4.600DKK
Startpris
3.400DKK
Aarhus
18.10, 19.45
Vurdering
2.400DKK
Startpris
1.400DKK
Aalborg
8.10, 18.10
Vurdering
2.200DKK
Startpris
1.100DKK
Aalborg
8.10, 18.09
Vurdering
2.200DKK
Startpris
1.100DKK
Aalborg
8.10, 18.11
Vurdering
2.600DKK
item.HighestBidLabel
1.600DKK
Aalborg
8.10, 18.04
Vurdering
2.200DKK
Startpris
1.000DKK
Aalborg
8.10, 18.06
Vurdering
2.200DKK
Startpris
1.100DKK
Aalborg
8.10, 18.08
Vurdering
2.400DKK
Startpris
1.300DKK
Aalborg
8.10, 18.05
Vurdering
3.000DKK
Startpris
1.900DKK
Aalborg
10.10, 19.21
Vurdering
2.400DKK
Startpris
1.400DKK
Aalborg
8.10, 18.07
Vurdering
1.400DKK
item.HighestBidLabel
550DKK
Aalborg
11.10, 18.38
Vurdering
9.000DKK
Startpris
6.600DKK
Aarhus
13.10, 19.21
Vurdering
1.400DKK
item.HighestBidLabel
550DKK
København
10.10, 15.52
Vurdering
1.600DKK
Startpris
750DKK
Aarhus
11.10, 18.17
Vurdering
2.600DKK
item.HighestBidLabel
3.200DKK
København
10.10, 20.45
Vurdering
1.900DKK
Startpris
750DKK
Aarhus
11.10, 18.20
Vurdering
4.000DKK
Startpris
2.000DKK
Aalborg
14.10, 19.50
Vurdering
1.600DKK
Startpris
750DKK
Aarhus
11.10, 18.11
Vurdering
3.200DKK
Startpris
850DKK
Aarhus
11.10, 18.14
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Aalborg
12.10, 18.30
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Aalborg
13.10, 18.22
Vurdering
6.400DKK
Startpris
5.000DKK
Aarhus
14.10, 19.27
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Vejle
11.10, 19.48
Vurdering
8.200DKK
Startpris
6.000DKK
København
10.10, 19.50
Vurdering
2.600DKK
Startpris
2.000DKK
Vejle
12.10, 20.59