Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Bent Larsen. Vedhæng i 14 kt guld m/ kæde

Fast pris

DKK 2000

Aarhus

6381936

Bent Larsen: Vedhæng udført af 14 kt guld, 18 x 14 cm, stemplet BLD./585, dessin nr 2691. Halskæde i forgyldt sterlingsølv medfølger, L. 38 cm. Leveres i gaveetui. Fremstår ny. (2)
Vejl. butikspris DKK: 3.100,-

Fast pris

DKK 2000

Perlekæde med 'Imagine' pyntekugle i 14 kt guld (2)

Vurdering

4.600DKK

Startpris

3.400DKK

Aarhus

18.10, 19.45

Alliancering af forgyldt sølv med brillanter 0,30 ct.

Vurdering

2.400DKK

Startpris

1.400DKK

Aalborg

8.10, 18.10

Alliancering af forgyldt sølv med brillanter 0.25 ct.

Vurdering

2.200DKK

Startpris

1.100DKK

Aalborg

8.10, 18.09

Vurdering

2.200DKK

Startpris

1.100DKK

Aalborg

8.10, 18.11

Vurdering

2.600DKK

item.HighestBidLabel

1.600DKK

Aalborg

8.10, 18.04

Vurdering

2.200DKK

Startpris

1.000DKK

Aalborg

8.10, 18.06

Vurdering

2.200DKK

Startpris

1.100DKK

Aalborg

8.10, 18.08

Vurdering

2.400DKK

Startpris

1.300DKK

Aalborg

8.10, 18.05

Vurdering

3.000DKK

Startpris

1.900DKK

Aalborg

10.10, 19.21

Vurdering

2.400DKK

Startpris

1.400DKK

Aalborg

8.10, 18.07

Samling sølv halskæder

Vurdering

1.400DKK

item.HighestBidLabel

550DKK

Aalborg

11.10, 18.38

Matchring samt vedhæng af 14 kt. guld med brillanter. (2)

Vurdering

9.000DKK

Startpris

6.600DKK

Aarhus

13.10, 19.21

En halskæde med calcedon vedhæng af forgyldt sterlingsølv (2)

Vurdering

1.400DKK

item.HighestBidLabel

550DKK

København

10.10, 15.52

Armring med cubiske zirkoner

Vurdering

1.600DKK

Startpris

750DKK

Aarhus

11.10, 18.17

686260 - Vedhæng med halskæde af guld

Vurdering

2.600DKK

item.HighestBidLabel

3.200DKK

København

10.10, 20.45

Smykkesæt med blå topas og c.z. (5)

Vurdering

1.900DKK

Startpris

750DKK

Aarhus

11.10, 18.20

Dobbeltkapslet lommeur fra udført af 14 kt guld.

Vurdering

4.000DKK

Startpris

2.000DKK

Aalborg

14.10, 19.50

Smykkesæt med granat og c.z. (5)

Vurdering

1.600DKK

Startpris

750DKK

Aarhus

11.10, 18.11

Smykkesæt med perler og rosakvarts

Vurdering

3.200DKK

Startpris

850DKK

Aarhus

11.10, 18.14

Bent Larsen. Brillantvedhæng 14 kt guld m/ kæde (2)

Vurdering

6.400DKK

Startpris

5.000DKK

Aarhus

14.10, 19.27

Rokokospejl i ramme af forgyldt træ og gesso, omkr. 1770

Vurdering

1.100DKK

Startpris

550DKK

Vejle

11.10, 19.48

Charmsarmbånd af 14 kt

Vurdering

8.200DKK

Startpris

6.000DKK

København

10.10, 19.50

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)