Yelva Vermehren: Blomstereng med krokus og erantis
Yelva Vermehren (1878-1980): Broget buket. Olie på lærred,42 x 54 cm, sign. Y. Vermehren
Lille hul i lærred
Auktionen afsluttes: 22. nov. 2024 14:25
6 dage 20 timer 2 minutter 15 sekunder
DKK 850