John Walentin. Skovmotiver + aftenstemning (3)
John Walentin (1882-1959). Skovmotiver - det ene med hus + aftenstemning (farvebortfald), olie på lærred & malt på plade, sign. monogram 57 & 47, 54 x 59 cm. (61 x 66 cm) & 68 x 68 cm, U.R. samt 46 x 60 cm. (51 x 65) cm. (3)
Auktionen afsluttes: 11. nov. 2024 15:51
3 dage 5 timer 6 minutter 40 sekunder