Antoine Klinkhamer. Abstrakt komposition.
Antoine Klinkhamer (f. 1952). Mixed media, olie på lærred fra serien 'Nature', signeret Antonie Klinkhamer, 2020, 130 x 50 cm, UR.
Slutter om 4 dage 17 timer 31 minutter 52 sekunder
DKK 6.000