Frode Kierulf, olie på lærred, kroscene m/ person (cd)
Frode Kierulf (1889-1963), kroscene m/ person, olie på lærred, sign. & dat. Frode Kjerulf 15, 45 x 58 cm ( 50 x 42,5). Fremstår m/ hul i lærred & farve bortfald.