Marius Jensen Hindevad. Tørveskærer & vintermotiv m/ fugle. (2)
Marius Jensen Hindevad. (1885-1977). Sommerlandskab m/ tørveskærer ved & vintermotiv m/ fugle ved fuglebur, olie på lærred - det ene m/ udstillingsmærkat, sign. monogram 32 & 66, 63 x 85 cm. (76 x 98) cm. & 51 x 47 cm. (60,5 x 55,5) cm. (2)
Auktionen afsluttes: 15. nov. 2024 18:49
7 dage 8 timer 0 minutter 19 sekunder