Hermann Nowak. Høstscene m/ personer, lurende uvejr i baggrunden.
Hermann Nowak (1890-?). Høstscene m/ personer, lurende uvejr i baggrunden, olie på lærred - enkelte farvebortfald, sign. Hermann Nowak, 50 x 70 cm. (60 x 80) cm.
Auktionen afsluttes: 05. nov. 2024 19:07
4 dage 10 timer 41 minutter 3 sekunder