Torben Bohse. Komposition
Torben Bohse (1941-2022). Komposition. Oliekridt på papir. Sign. og dateret: 'Bohse 87'. 28 x 35 (35 x 41) cm. (cd)
Slutter om 4 dage 20 timer 44 minutter 26 sekunder