Gitz-Johansen. To tegninger af samekvinder (2)
Aage Gitz-Johansen (1897-1977). To tegninger af samekvinder, tusch, oliekridt og gouache på papir, begge sign. monogram samt stempelsigneret. Bladmål: 32 x 22,5 og 31 x 24,5 cm. Uden rammer. (2)
(cd)
Slutter om 4 dage 23 timer 0 minutter 50 sekunder