Skrivebord fineret med kirsebærtræ.
Skrivebord fineret med kirsebærtræ. Front med to store skuffer, fire små skuffer samt rum. Skriveplade med læder. Brugsspor. H 95 cm, B 105 cm, D 59 cm.
Slutter om 4 dage 18 timer 57 minutter 33 sekunder
DKK 1.900