Skandinavisk design: Kommode af birketræ på hjul
Kommode af finéret birketræ, front med fem skuffer med runde greb af stål. Afsluttet på store hjul. H. 103, B. 40, D. 40 cm. Brugsspor.
Slutter om 4 dage 10 timer 19 minutter 44 sekunder