Severin Hansen for Haslev Møbelsnedkeri: Tre sofa/lampeborde - palisander (3)
Severin Hansen for Haslev Møbelsnedkeri: Tre sofa/lampeborde fineret med palisander. 51x74x132 cm og 2 x 51x35,5x59 cm. Brugsspor. (3)
Slutter om 4 dage 18 timer 47 minutter 15 sekunder