Askman Design. Spisebord af egetræ
Askman Design. Spisebord med stel af massivt egetræ og plade af fineret egetræ. H. 74cm, L. 158cm, B. 92cm. Fremstår med brugsspor.
Slutter om 1 dag 21 timer 8 minutter 2 sekunder