Ole Bjørn Krüger. Sofabord af massivt og fineret palisander,
Ole Bjørn Krüger. Sofabord af massivt og fineret palisander, rektangulær plade ilagt keramiske fliser af Ole Bjørn Krüger, sign. 'OBK'. 1970'erne. H. 55 cm. L. 132 cm. B. 91 cm. Fremstår med aldersvarende brugsspor.
Slutter om 21 timer 7 minutter 45 sekunder