Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Ole Bjørn Krüger. Sofabord af massivt og fineret palisander,

Vurdering

DKK 1100

Aalborg

6489039

Ole Bjørn Krüger. Sofabord af massivt og fineret palisander, rektangulær plade ilagt keramiske fliser af Ole Bjørn Krüger, sign. 'OBK'. 1970'erne. H. 55 cm. L. 132 cm. B. 91 cm. Fremstår med aldersvarende brugsspor.

Dansk møbelproducent. Shakerbord, teaktræ

Vurdering

2.400DKK

Startpris

1.600DKK

Aarhus

11.10, 18.00

Børge Mogensen. Sybord samt dansk møbelproducent. Sofabord (2)

Vurdering

1.400DKK

Startpris

550DKK

Aarhus

14.10, 19.04

Søren Ravn Christensen. Rundt spisebord med udtræk, model Comfort circle, egetræ

Vurdering

10.500DKK

item.HighestBidLabel

2.600DKK

Aarhus

12.10, 18.34

Ib Kofoed Larsen, tilskrevet. Spisebord, teaktræ

Vurdering

6.400DKK

Startpris

4.000DKK

Aarhus

12.10, 19.45

Hans J. Wegner for Johannes Hansen. Spisebord/arbejdsbord

Vurdering

3.600DKK

Startpris

2.000DKK

Aarhus

8.10, 18.10

Rud Thygesen & Johnny Sørensen. Spisebord / skrivebord / arbejdsbord (2)

Vurdering

1.600DKK

Startpris

550DKK

Aarhus

13.10, 18.05

Ubekendt møbelproducent. Spisebord, egetræ, 1970'erne

Vurdering

2.400DKK

item.HighestBidLabel

1.600DKK

Aarhus

11.10, 18.23

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)