Reoler af teak, stabelbare. 1950-60'erne (8)
Otte reoler af fineret teak, stabelbare. 6 sektioner; H 80, 63 x 23 cm. 2 sektioner; H 56, 63 x 23 cm. Alm. brugsspor. (8)
Slutter om 4 dage 21 timer 34 minutter 9 sekunder