Allan Bestle. Mixed media på plade
Allan Bestle f.1981. Collage. Mixed media på plade. Sign. A. Bestle, dateret '13.
Indrammet med kraftig bemalet ramme som del af værket. 125 x 180 cm (178 x 230 cm). cd
Slutter om 1 dag 22 timer 54 minutter 28 sekunder
DKK 8.000