Marco Evaristti. Komposition, mixed media på lærred (cd)
Marco Evaristti (f. 1963). Komposition, mixed media på lærred. På bagsiden signeret og dateret Evarissti 05. 90 x 120 cm (104 x 134 cm).
Slutter om 1 dag 22 timer 34 minutter 44 sekunder
DKK 33.000