Frida Bugge (1874-1964): Landskab i August, Sjælland. Høstlandskab med kirke i baggrunden,
Olie på lærred, 32 x 43,5 cm, sign. F. Bugge 1931. Udstillingsetiket Foreningen for National Kunst 1964 på bagsiden.
Slutter om 3 dage 19 timer 36 minutter 20 sekunder