Antoine Klinkhamer. Abstrakt komposition. 90x110 cm.
Antoine Klinkhamer (f. 1952). Olie på lærred, signeret Antonie Klinkhamer, 2020, 90 x 110 cm, UR.
Slutter om 4 dage 16 timer 20 minutter 14 sekunder
DKK 5.600