Frans Kannik. 4 erotiske kompositioner (4)
Frans Kannik (1949-2011). 4 erotiske kompositioner, bly og gouache på papir. En komposition signeret og dateret Frans Kannik 2004, 3 usignerede. 2 kompositioner med størrelse H. 42 cm, B. 31 cm, 2 kompositioner med størrelse: H. 42 cm, B. 29,5 cm. Uindrammede. (4)
Slutter om 11 dage 21 timer 37 minutter 11 sekunder