Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Frans Kannik. 4 erotiske kompositioner (4)

Vurdering

DKK 2000

Vejle

6490443

Frans Kannik (1949-2011). 4 erotiske kompositioner, bly og gouache på papir. En komposition signeret og dateret Frans Kannik 2004, 3 usignerede. 2 kompositioner med størrelse H. 42 cm, B. 31 cm, 2 kompositioner med størrelse: H. 42 cm, B. 29,5 cm. Uindrammede. (4)

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)