Antoine Klinkhamer. Komposition. 90x110 cm.
Antoine Klinkhamer (f. 1952). Olie på lærred, komposition med blomstrende træ, signeret Antonie Klinkhamer, 2012, 90 x 110 cm. Uden ramme.
Slutter om 4 dage 18 timer 51 minutter 11 sekunder
DKK 5.200