A. Halberstadt Eftf., København. Otteradet armlænke af 14 kt. guld, ca. 1950-60'erne
A. Halberstadt Eftf., København. Otteradet armlænke af 14 kt. guld, monteret med kasselås, stemplet "AH 585", udført ca. 1950-60'erne. L. ca. 20,3 cm. B. ca. 20 mm. Vægt: ca. 33,2 gr. Fremstår med brugsspor.
Vurdering
4.600DKK
Startpris
3.600DKK
Vejle
10.10, 19.16
Fast pris
16.300DKK
8.10, 13.07
Vejle
Vurdering
4.600DKK
Startpris
3.200DKK
Aarhus
14.10, 17.23
Vurdering
4.400DKK
Startpris
3.400DKK
Vejle
10.10, 21.07
Vurdering
9.600DKK
Startpris
6.400DKK
Aalborg
10.10, 20.16
Vurdering
15.500DKK
Startpris
10.500DKK
Vejle
10.10, 18.52
Vurdering
4.000DKK
Startpris
3.000DKK
Aarhus
14.10, 17.13
Vurdering
23.000DKK
Startpris
16.500DKK
Vejle
10.10, 19.22
Fast pris
8.100DKK
10.10, 13.26
Vejle
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.900DKK
Vejle
14.10, 19.27
Vurdering
10.500DKK
Startpris
7.400DKK
Vejle
10.10, 21.07
Vurdering
5.200DKK
Startpris
4.000DKK
Aarhus
12.10, 18.13
Vurdering
4.000DKK
item.HighestBidLabel
2.600DKK
Odense
14.10, 19.31
Vurdering
6.400DKK
Startpris
5.000DKK
Aarhus
14.10, 19.27
Fast pris
2.000DKK
9.10, 16.43
Aarhus
Vurdering
7.600DKK
Startpris
5.200DKK
Hørsholm
8.10, 20.37
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.900DKK
Vejle
14.10, 19.09
Kinesisk sølvsmed samt F. Hingelberg. Sukker- og flødesæt af sterlingsølv med drageformede hanke (2)
Vurdering
4.000DKK
Startpris
2.600DKK
Vejle
9.10, 19.51
Vurdering
7.600DKK
Startpris
6.200DKK
Vejle
10.10, 18.40
Vurdering
19.000DKK
item.HighestBidLabel
13.000DKK
Hørsholm
9.10, 19.28
Vurdering
23.000DKK
Startpris
15.500DKK
Hørsholm
9.10, 19.32
Vurdering
5.600DKK
Startpris
4.200DKK
Aarhus
14.10, 13.56
Vurdering
10.500DKK
Startpris
6.400DKK
Vejle
10.10, 20.16
Vurdering
5.200DKK
Startpris
2.600DKK
Odense
12.10, 15.21
Vurdering
5.200DKK
Startpris
4.000DKK
Vejle
10.10, 19.58