Otto Bache: Portræt af Forpagter Schumacher, bly
Otto Bache (1839-1927): Tegning af siddende mand med avis, betegnet 'Forpagter Schumacher' og sign. Otto Bache.
19 x 25,5 cm.
I forgyldt ramme med glas, rammemål 26,5 x 34 cm.
Slutter om 3 dage 22 timer 17 minutter 30 sekunder
DKK 650